25

Kasım
2012

Yetenek Sizsiniz Türkiye Kıvanç ve Burak İlizyon Şovu full hd izle 25 Kasım 2012

Yazar: Editor  |  Kategori: Yetenek Sizsiniz Türkiye  |  Yetenek Sizsiniz Türkiye Kıvanç ve Burak İlizyon Şovu full hd izle 25 Kasım 2012 için yorumlar kapalı  |  5.408

Yetenek Sizsiniz Türkiye / Yetenek Sizsiniz Türkiye Kıvanç ve Burak İlizyon Şovu full hd izle 25 Kasım 2012, Yetenek Sizsiniz Türkiye kıvanç & burak sihirbazlık izle, kıvanç ve burak sihir yapıyor full izle. Evet arkadaşlar mükemmel bir gösteri ile karşımıza gelen Kıvanç ve Burak bizlerin gönüllerinde eşsiz bir yer kaplamış durumda. Kıvanç ve Burak ilk olarak Acun ve Sergen ‘den birer eşya seçmelerini ve o eşyalarıda Hülya ‘nın yazmasını rica etti. Daha sonrasında güzel bir espiri yaparcasında kağıda bowling topu yazdılar ve ortaya bowling topu resmi çizdiler. Jüriye seçtiklerinin top olup olmadığını sordular ve bir anda kağıttan top düştü. Sonrasında kağıt işini unuturcasına kart oyununa geçtiler.Burak Kıvanç ‘ın gözünü ve ağzını sıkıca kapattı. Hülya Avşar 52 kağıdının arasında Maça Ası seçti ve oraya adını yazdı. Farklı hareketlerle Kıvanç kartları bulabilecek gibi gösterip, herkese hayrete düşürdüler. Hülya Avşar ‘ın seçmiş olduğu kart Kıvanç ‘ın ağzından çıktı. Daha sonrasında Saruha ‘ın hayaletinden girdiler Mahmut Tuncer de çıktılar. Kıvanç ve Burak yetenek sizsiniz türkiye saruhan hayaleti kattılar. Mükemmel bir şov sundular. Seyirciler arasından Ufuk adlı bir genç geldi ve olanlara şahit oldu. Lakin burak Ufuk ‘a daima umut dedi ama olsun. Sonrasında Ufuğun kucağındaki küçük kara tahtada Masa ve Yatak yazısı belirdi. Ve bu eşyaları Sergen ve Acun seçmişti.

Kıvanç ve Burak İlizyon sihirbazlık gösterisi showu full izle 25.10.2012 sizlerle. Kıvanç Özkönü ve Burak Şanlı İllüzyon gösterisi eklenmiştir.

okuokut.net yorum sistemi
Benzer Yazılar
Üyelik işlemleri
Üye adı: Parola:

İstatistikler
Toplam: 469 konu - Toplam: 274 yorum
Yetenek Sizsiniz 03 Aralik
yetenek sizsiniz türkiye 03 04 Aralık 2011 izle
O Ses Turkiye yeni bölüm
O ses türkiye 3. bölüm izle
TV Yayın Akışı
Show Tv Yayın Akışı Kanal D Yayın Akışı Star TV Yayın Akışı ATV Yayın Akışı
Efecan Rap Dinle

© Tüm Hakları Saklıdır - OkuOkut.Net – Okuyun ve Okutun
Hd Film Izle, Belgesel İzle, Eğitim, Haber, Hd Belgesel izle, Biyografi, Yayın Akışı (TV 'de Bugün), Makale.

Tema alexa bilgilerim