8

Ekim
2011

Efecan Rap in the isyan ( Yeni Rap ) 2011

Yazar: Editor  |  Kategori: Efecan Rap  |  Yorum: 10  |  15.039

Efecan Mix Rap in the isyan. Efecan Remix dinle Efecan Remix mp3 indir. En yeni en son rap parçası dinleyin. Bu mixte efecan ‘ın 2011 tüm parçaları mevcuttur. Mükemmel bir mix yapmış. Dinlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Kısaca Efecan Albümleri dinle.
Efecan albümleri mp3 indir. Bu video olay yaratacak. Efecan Rap in the isyan full version dinle. Efecan bütün rap parça listesi tek video klibi üzerinden dinle. Efecan ayrılığın şarkısı dinle. efecan sevgilin evlendimi facebook dinle.Efecan full albümü tam olarak 19 dakika sürmektedir. İstediğiniz parçalardan bir tanesini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Örneğin, bulamadım anne veya ağ lele daye yazmanız kafidir. Olabilirmisin yarımıza merhem, hoşuna gider dimi ölüpte girsem? Ben seni ömür boyu istemiştim, seninki iki dakikalık bir zevkti. Voltajı yüksek sanki elektrik, çarptı kalbimi ve de titretti. Ölüm marifet değil, kaderin cilvesi. Bizimkisi ilk değil, ayırdı herkesi. Sen bana şimdiden ahirette yer ayır sevgilim, ben yakında gelirim. Rabbim benim kefilim. Efecan Albümü şarkı sözleri oku.

Gömülsün candan sevenler. Hani nerde o büyük sevgiler? Bize kalan sadece taştan bir mezar. 2011 Diyarbakır kefalet efecan .. Seviyorum seni her ihtimalle, bekliyorum seni aynı yerde. Efecan Remix dinle.
Efecan Rap in the isyan ( Yeni Rap ) 2011 2012

okuokut.net yorum sistemi
Benzer Yazılar
Üyelik işlemleri
Üye adı: Parola:

İstatistikler
Toplam: 469 konu - Toplam: 274 yorum
Yetenek Sizsiniz 03 Aralik
yetenek sizsiniz türkiye 03 04 Aralık 2011 izle
O Ses Turkiye yeni bölüm
O ses türkiye 3. bölüm izle
TV Yayın Akışı
Show Tv Yayın Akışı Kanal D Yayın Akışı Star TV Yayın Akışı ATV Yayın Akışı
Efecan Rap Dinle

© Tüm Hakları Saklıdır - OkuOkut.Net – Okuyun ve Okutun
Hd Film Izle, Belgesel İzle, Eğitim, Haber, Hd Belgesel izle, Biyografi, Yayın Akışı (TV 'de Bugün), Makale.

Tema alexa bilgilerim