19

Ekim
2011

Didem Kınalı Biyografi – Dansöz Didem Resimleri

Yazar: Editor  |  Kategori: Biyografi  |  Didem Kınalı Biyografi – Dansöz Didem Resimleri için yorumlar kapalı  |  8.046

Biyografi kategorimizde Didem Kınalı Biyografisine yer vereceğiz. Didem Kınalı kimdir? Didem Kınalı Biyografisi. Didem Kınalı 1986 yılında, İstanbul Kuştepe ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Didem Kınalı dansözlüğe nasıl başladı? Didem hanım, küçükken dans oyunlarına bayılırmış. Daha çocukken kıvrık danslar sergilermiş. Herkes dışarıda oyun oynarken o kendi kendine göbek atarmış Onun en iyi arkadaşı kıvrımlı danslarmış. Daha o yıllarda oryantel danslar sergileyerek, onu izleyen misafirlere gülümser ve sanki geleceğin ışığı olacağım dermiş. Söylediğine göre Didem Kınalı, düğünlere çok düşkünmüş. Ailesi ile düğüne gittiği zaman sahneden inmezmiş. Her düğünde oryantel oyunlara kalkar ve göbek atarmış. Dans haricinde sevdiği bir şey daha varmış oda, bisiklet sürmek. Fakat bir bisikleti yokmuş. Ailesinin maddi durumu iyi değilmiş. Bu nedenle hiç bir zaman bir bisiklete sahip olamamış. Didem Kınalı Resimleri Fotoğrafçı Ahmet Gül tarafından çekilmiştir. Didem Kınalı dansöz resimleri Fotoğrafçı Ahmet Gül yardımı ile daha güzel bir hal alıyor. Ayrıca Dansöz Didem KINALI saç rengi bir harika. Saç rengi sanki kestane ve siyah karışımı. Dansöz Didem KINALI biyografisi güncellenmiştir.

Didem Kınalı nasıl şöhret oldu?

İbrahim TATLISES ‘in programı olan IBO Şov ‘da sahneye ve oryantel danslarını 70 milyon insana sergiledi. Didem Kınalı ‘ya şov sırasında neler hissetiniz sorusunu sorunca bile heyecan vardı. Bu soruya verdiği cevap; O kadar heyecanlıydım ki, kalbim küt küt atıyordu. Sanki kalbim yerinden fırlayacaktı. İbo Şov ile Türkiye beni izleyecekti. İbo Şov Dansöz Didem Kınalı oryantel Dansı izle ile şöhret olacağıma emindim. Dans biter bitmez herkese selam verdim. İçimden zor zamanlar bitecek artık bende rahat edeceğim dedim diyor. Sahnede her yer alışımda insanların yüzüne gülmeden asla dans edemem açıklamasınıda özellikle belirten Dansöz Didem Kınalı Fotoğraları çekilirken yorgun olsa bile her şeye rağmen güler yüzlü ve sempatik bir yapıya sahip. Her sahne arkasında yer bir dansöz kıyafeti ile tekrar sahne alan Didem Kınalı bu işi çok sevdiğini hiç bir şeyin onu durduramayacağını belirtiyor.

İnsanların eğlenmesini sağlamak için her tür tehlikeyi göze aldığı söylüyor. Bir keresinde Oryantel oynarken, ayak bileği burkuluyor ve buna rağmen oynamaya devam ediyor. İnsanlar eğlensin diye gülümseyerek, acıdan ağladığını söyledi. Didem Kınalı, her ne olursa olsun gülmezsen başarılı olamazsın diyor. Bu her işte dahi böyledik. Moruk sıfır dahi olsa insanlara güleceksin. Gülümsemek benim işimin en önemli parçasıdır diyen Didem Kınalı hiç bir zaman sahneden kaçmadığınıda belirtti. Didem Kırnalı hayranları hergün çoğalmaktadır. Peki Didem Kınalı ‘nın hayran olduğu birisi var mı? Didem Kınalı’nın hayran olduğı kişi kim?

Didem KINALI tam bir Beyonce hayranı. Hatta hayranı demek yalnış hastası desek yeridir. Didem Kınalı Hayranları onun videolarını nasıl dikkatlice izliyorsa, oda Beyonce video kliplerini ve danslarını izlediğini söylüyor. Eğer oryantel oynamsaydığın ne tür bir oyun tercih ederdiniz sorusuna ise şu yanıtı veriyor. Hip-hop veya Bale yapardım diyor. Lakin nasip oryantel danslarmış diyen Didem KINALI belki birgün hiphop veya bela dansıda yapabilirim diyor. Ailenle aran nasıl sorusuna ise, gözleri parlayarak onlar olmasaydı ben buralarda olamazdım dedi. Seçimim doğru veya yalnış ailem hep yanımda oldu diyen Didem Kınalı, ailesini yere göğe sığdıramıyor. Kim ailesini sevmezki.

Evet değerli OkuOkut.NET severler. Didem KINALI hakkında bildiklerimiz bu kadar. Didem KINALI ‘yı kısaca anlattık Şimdi sırada Didem KINALI Resimleri ve Didem KINALI ibo şov oryantel video izle sekmelerimizi ekliyoruz. Mutlu kalın ..

Resim 1

Didem KINALI saç rengi

Resim 2

Didem KINALI dansöz kıyafetleri 2011 2012

Resim 3

Didem KINALI dansöz elbiseleri 2011 2012

Resim 4

Didem KINALI dansöz kostümleri 2011 2012

Resim 5

Beyaz Show Dedim KINALI

Resim 6

Makyazsıj Oryantel Didem KINALI resimleri

Resim 7

İbo Şov Didem Kınalı Resimleri

İbo Şov Didem
Didem KINALI ibo show dansı izle sekmelerimizdeki misafirleri pür dikkat Didem ‘i izliyor. Özellikle 1. videoda Gülben ERGEN o kadar dikkatli izliyor ki, sanki Didem ‘in açığını arıyor. Mükemmel oryantel dans şovları ile Dansöz Didem KINALI izle huzurlarınızda ..

okuokut.net yorum sistemi
Benzer Yazılar
Üyelik işlemleri
Üye adı: Parola:

İstatistikler
Toplam: 469 konu - Toplam: 274 yorum
Yetenek Sizsiniz 03 Aralik
yetenek sizsiniz türkiye 03 04 Aralık 2011 izle
O Ses Turkiye yeni bölüm
O ses türkiye 3. bölüm izle
TV Yayın Akışı
Show Tv Yayın Akışı Kanal D Yayın Akışı Star TV Yayın Akışı ATV Yayın Akışı
Efecan Rap Dinle

© Tüm Hakları Saklıdır - OkuOkut.Net – Okuyun ve Okutun
Hd Film Izle, Belgesel İzle, Eğitim, Haber, Hd Belgesel izle, Biyografi, Yayın Akışı (TV 'de Bugün), Makale.

Tema alexa bilgilerim